Grāmata "Mājas harmonija Vastu šastra"

Katram cilvēkam ir jābūt kādai īpašai telpai, ko viņš sauc par - "savu MĀJU". Šī telpa var atrasties mājā, dzīvoklī vai pat istabā. Bet tā vienmēr ir īpaša vieta, kur justies droši, mājīgi un ērti, kur mūs vienmēr gaida un mēs vienmēr esam laimīgi. Mums visiem ir vajadzīga vieta, kur mēs varam atpūsties, atjaunoties un piepildīties ar enerģiju. Tāpēc ir teiciens, "Manas mājas - mana pils". Ja jūs mājās jūtaties neērti, doma par ātrāku braukšanu mājās, jūs neiepriecina un jūs jūtat, ka jūsu mājās kaut kas ir ne tā: mājās ir vientulīgi vai bieži strīdaties par niekiem, tas nozīmē, ka mājas enerģijas plūsmā ir nopietni traucējumi. 

Vēdiskā zinātne Vastu Šastra atklāj enerģijas kustības principus. Tā skaidro, kā atvērties labvēlīgai plūsmai, lai mājās būtu enerģijas pārpilnība, labklājība un bagātība. Kā aizvērties negatīvai enerģijas ietekmei, kas pastiprina nestabilitāti, trauksmi un vientulību. Ja mājās ir šādi taucējumi, tad prieks un nauda mājās ilgi neuzkavēsies. Senie Visuma likumi, par ko runā Vastu, nav mainījušies līdz pat šai dienai. Ieteikumi, kas iekļauti šajā grāmatā, ļaus ikvienam nodrošināt harmoniju "savā MĀJĀ," uzzināt kā atvērties labvēlīgai ietekmei un kā pasargāties no kaitīgas iedarbības. 

Daudzi padomi ir viegli piemērojami dzīvokļiem, kuros mēs dzīvojam. Šī grāmata ir arī ļoti noderīga tiem, kuri vēl tikai domā par dzīvokļa pirkšanu vai mājas būvniecību. Šī grāmata ir mūsdienīgs praktisks ceļvedis dzīvojamās un darba telpas būvniecībā un iekārtošanā. Senie pasaules uzbūves likumi, par kuriem runā Vastu, nav mainījušies arī šodien. Autores sniegtās rekomendācijas ļaus katram ienest harmoniju savā dzīves vidē, nonākt saskaņā ar Visuma ritmiem. Daudzie padomi ir vienkārši piemērojami dzīvokļiem, kuros mēs jau dzīvojam. Šī grāmata būs ļoti noderīga arī tiem, kuri vēl tikai domā par dzīvokļa iegādi vai mājas būvniecību. 

Nopirkt grāmatu Herbals.lv "Mājas harmonija. Vastu Šastra"
Nopirkt grāmatu JĀNIS ROZE E-VEIKALS 👉  Mājas harmonija vai Labklājības piesaistīšanas likumi (Vastu Šastra)

Nopirkt grāmatu

Grāmata Mājas harmonija Vastu šastra info www.herbals.lv