JANTRAS - sakrālā ģeometrija veids kā uzlabot savu likteni

Kā uzlabot savu likteni vai mainīt dzīves apstākļus, izmantojot Jantru izvietošanas praksi?

 • Vai jūs sapņojat atrast mīlestību un harmonizēt attiecības?
 • Vai jums ir grūti kaut ko iesākt? Nepieciešams novērst šķēršļus ceļā?
 • Vai vēlaties iegūt aizsardzību? Jūtiet pasaules naidīgumu?
 • Vai ir grūti mainīt ieradumus un izmēģināt jaunas lietas?

Šī ir pārbaudīta metode, kas piesaista labvēlīgas enerģijas un palīdz atrisināt dažādas dzīves problēmas. Jantras izvietošana ir īpašs meditācijas veids, kā arī veids, kā iepazīt sevi un pasauli, izmantojot sakrālo ģeometriju. JANTRA ir simbols, noteiktas dievišķās enerģijas grafisks attēlojums. Tas nozīmē, ka katrā jantrā ir noteikta dievība kā viens no Bezgalīgā aspektiem, kuru mēs aicinām palīgā.

Kad mēs vienkārši skatāmies uz Jantru, mūsu uzmanība tiek koncentrēta, prāts nomierinās, un mūsu apziņā tiek aktivizēta noteikta dievišķā principa enerģija. Zīmējot jantru, mēs ejam vēl dziļāk. Radot dievības formu, mēs noskaņojamies uz šo enerģiju, iekļūstot un aptverot tās būtību, atklājot sevī tās spēku un īpašības. Mēs paši kļūstam par atvērtu kanālu un esam piepildīti ar šo dievišķo enerģiju.

Man bieži jautā, vai tiešām ir iespējams pašam uzzīmēt Jantru? Tas taču ir ļoti grūti! Jā, jantru radīšanā patiešām ir daudz nianšu: kā pareizi noskaņoties, kas procesā ir svarīgi un ko nevar izdarīt, kā atdzīvināt sevis radīto jantru. Galu galā Jantru radīšana ir pasaules izpēte, izmantojot sakrālās ģeometrijas universālās formas un realitātes modelēšanu, tā ir meditācija un saruna ar Dievu sevī.

Pēdējos 15 gadus esmu iedziļinājies sakrālās ģeometrijas tēmā, ne velti manu vietni sauc par Yanrta.lv, un tiešsaistes skola ir Yantra-Onlain.

Vārds "Jantra" nāk no saknes YAM vai YAN, kas nozīmē "atbalstīt, turēt", un zilbe TRA, kas nozīmē "atbrīvošana no saitēm". Attiecīgi jantra apzīmē to, kas saglabā būtību un atbrīvo. Plašākā nozīmē vārds jantra nozīmē "instruments". Rīks, kas palīdz iziet ārpus ierastā domāšanas veida un nonākt izmainītā apziņas stāvoklī.

Šajā kursā esmu apkopojusi visu savu pieredzi un zināšanas par Jantru, lai ikviens cilvēks, kuram nav bijusi īpaša apmācība, bet kurš vēlas to apgūt- varētu izveidot pats savu Jantru. Kursa laikā jūs uzzināsiet, kā noskaņoties uz šo mistisko procesu, uzbūvēt un izkrāsot savu Jantru, kas vispār ir jantras, kādiem mērķiem tās tiek izmantotas, no kādiem elementiem tās sastāv un ko tās nozīmē, kad ir labvēlīgi tās radīt un kādus materiālus izmantot, kā iedvest dzīvi tajā, ko radījāt.

Pirmā Jantra, ar kuru sākas kurss, ir GANEŠA JANTRA, lai gūtu panākumus, iesākumus un šķēršļu noņemšanu gan garīgajā, gan materiālajā ceļā! Vienu no kursa nodarbībām mēs ierakstījām kopā ar manu draugu un lielisku jatru zīmēšanas ekspertu Olgu Zemskaya.

Otrā jantru nodarbība tiešsaistē par Durga jantras veidošanu - pārveidošanai un ienaidnieku apkarošanai.


Sakrālā ģeometrija - DURGA YANTRA uzbūve. Kursā es jums sīki stšatu, kā uzzīmēt jatru, piepildīt to ar krāsām un iedvest tajā dzīvību. Būs arī stāsts par pašu Durgu, viņas izskata vēsturi, varoņdarbiem un izpausmes veidiem.

Tiešsaistes kursu nodarbību struktūra

1. modulis Sakrālās ģeometrijas pamati

 1. Ievads. Kas ir jantra? Kāpēc šī prakse ir svarīga?
 2. Jantru veidi pēc mērķa un nesēja.
 3. Jantru ģeometriskie elementi: iepazīšanās ar piemēriem. Jantras konstruēšanas algoritms: Bindu punkts, apļi, bhupur, trīsstūra ziedlapiņas, krāsošana, dzīvības iedvešana.
 4. Labvēlīga jatru radīšanas vieta un laiks
 5. Izmantotie materiāli: ar ko un uz kā zīmēt
 6. Kā pareizi veidot nodomu

2. modulis. Ganesha Jantras veidošana piecos posmos

 1. Par Ganešu: stāsts par tā izcelsmi un dievišķajiem spēkiem
 2. Jantras veidošana soli pa solim
 3. Krāsošana, piepildīšana ar krāsu
 4. Kopējā nodarbība ar Olgu Zemskaya
 5. Dzīvības iedvešana jantrā

3. modulis. Durga Jantras veidošana 5 soļos

 1. Par Durgu: stāsts par izcelsmi un dievišķajiem spēkiem
 2. Jantras veidošana soli pa solim
 3. Krāsošana, piepildīšana ar krāsu
 4. Kopējā nodarbība ar Olgu Zemskaya
 5. Dzīvības iedvešana jantrā

4. modulis. Šrī Jantras veidošana 5 soļos

 1. Par ŠRI: stāsts par izcelsmi un dievišķajiem spēkiem
 2. Jantras veidošana soli pa solim
 3. Krāsošana, piepildīšana ar krāsu
 4. Dzīvības iedvešana jantrā

Apmācība tiešsaistē sastāv no video nodarbībām. Kurss sastāv no moduļiem, kā no blokiem.

 • Jūs varat ņemt visus 4 moduļus par 90 eiro.
 • 2 modulis Ganeša janra + Pamati - 30 eiro.
 • 3 modulis Durga jantra + Pamati - 30 eiro.
 • 4 modulis Šri jantra + Pamati - 30 eiro.

  Rakstiet man pa e-pastu v.darakova@gmail.com vai izmantojiet saziņas formu, kura metode jums ir ērtāka, un es sniegšu sīkāku informāciju!