Durga jantra – aizsardzība un transformācija

Šī jantra var kļūt par aizsardzības talismanu, kā arī palīdzēt uzvarēt savus trūkumus, sliktos ieradumus un nepilnības! Durga nozīmē «neuzvaramā». Tā palīdz tiem, kas ir gatavi pārmaiņām un transformācijai. Tiem, kas vēlās drosmīgi iet uz priekšu. Šī dievība iznīcina disharmoniju, kas fenomenālajā pasaulē izraisa līdzsvara zudumu. Tā vēl labu visiem un katram, pat tiem, ko iznīcina, jo viņa ir visu radību Māte.

Durga jantra

Durga sibolizē enerģiju, kas iznīcina visu veidu ļaunumu – nabadzību, ciešanas, badu, sliktus ieradumus, slimības un nevajadzīgas piesaistes. Kā Dievišķā Māte viņa iznīcina disharmoniju, piepilda ar spēku un izlēmību iet uz priekšu pa dzīves ceļu, kā arī garīgo ceļu.

Dod spēku iznīcināt nepilnības, izlemt par labu pārmaiņām: pielikt punktu attiecībām vai darbā, uzvarēt sliktus pieradumus, mainīt dzīvesveidu. Kur var nopirkt...

Durga jantra:

  • spēcīga aizsardzība pret negatīvas ārējās enerģijas ietekmi
  • dod spēku, lai pārvarētu grūtības un šķēršļus
  • palīdz pārveidot kļūdas un sliktus ieradumus
  • pārveido ļauno enerģiju labajā
  • rada miera un tīrības stāvokli
  • efektīva vēlmju piepildīšanai

Mantra aktivizācijai: OM DUM DURGAYE NAMAHA 

Ak, māt, Durga! 

Tu esi Visuma sākuma un beigu spēks. Ak, visvarenā māte visam, es vēlos visu laiku būt Tev blakus, just Tevi.
Ak, Bhagvati, Tu esi pats Visuma spēks. Tu esi radītājs un iznīcinātājs. Tu esi dzīvības avots un pati dzīve. Tu dod spēku Saulei, Tu esi pati Saules enerģija. Tu Mēness gaisma un vēsums. Tu dzīvo katrā manā elpā. Tu esi ziedu smaržā un ūdens vēsumā. Tu esi uguns liesmās un Atmas mierā.
Pat Šiva bez Tevis ir šava. Šiva pat pakustēties nevar bez Tavas enerģijas. Višnu uztur un aizsargā šo Visumu, bet Tu esi tā, kas dod spēku Višnu, lai aizsargātu Visumu. Tāpēc Tevi sauc par Vašnavi. Brahma - Radītājs, bet Tu esi Tā, kas dod enerģiju un zināšanas, lai Visumu radītu. 
Tu esi pašas jogas zināšanas. Tu esi dhjana un džņana, meditācija un nebeidzamas zināšanas. Šiva, Višnu un Brahma vienmēr meditē uz Tevi. Tāpēc Tu esi visu Dzīvju avots, kas dzīvo šajā Pasaulē. Un arī ārpus šīs Pasaules, kā dievu, danavu, gandharvu, nagu, jogu, muni. Pat viņi nav spējīgi Tevi aprakstīt. Kā Māte – Tu esi visur. Tu esi Debesis un Zeme, Ūdens, Uguns un Gaiss. Visi elementi nāk no Tevis. Tu radi visas lietas, bet nekas nespēj radīt Tevi. Tu esi varenākā no visiem. Tu mana Mamma, bet es Tavs bērns. Es varu maldīties un kļūdīties, bet Tu nē. 
Ak, Māt, cik Tu esi brīnišķīga! Es vēlos, lai Tu vienmēr paliktu manā sirdī, manā meditācijā, uz manām lūpām, manās acīs, manā elpā. Lai Tu piepildītu manu ķermeni... Ko vēl es varu teikt? Es noklusēju... Vai tad vārdos var izteikt, cik Tu esi brīnišķīga! 

OM HRIM DUM DURGE NAMO NAMAHA

OM DUM DURGAYE NAMAHA