Vastu jantras

Jantras tiek izmantotas telpas enerģētiskai korekcijai un lai novērstu vastu defektus mājā, dzīvoklī vai birojā. Jantras veido sarežģītu ģeometrisku figūru, kas formē vienotu veselumu. Var teikt, ka jantras atspoguļo labvēlīgu smalko vibrāciju avotu. Tās ietekmē dzīvības enerģijas kvalitāti, it īpaši, ja jantras novietotas pareizā vietā.

Mantras un Jantras Vastu tiek izmantotas gadu tūkstošiem lai līdzsvarotu telpu enerģiju un novērstu enerģētiskos defektus. Kad māja jau ir uzcelta vai mums jau pieder dzīvoklis, tad jantra lieliska iespēja kā aizpildīt trūkstošo enerģiju defektu.
Vairāk var lasīt grāmatā "Mājas harmonija. Vastu Šastra".

Vastu defektu korekcijai var izmantot arī fotogrāfijas un gleznas.


Liela īpašu Svētvietu fotogrāfiju izlase no Raimonda Kļaviņa pieejama šeit!

Vastu defektu korekcijai izmanto Navagraha jantras (9 planētu)

 • Surya Yantra
 • Chandra Yantra
 • Mangal yantra
 • Budha yantra
 • Guru Yantra
 • Shukra Yantra
 • Shani yantra
 • Rahu yantra
 • Ketu yantra
  • Jantras defektu labošanai un labvēlīgu enerģiju piesaistīšanai 

   ŠRĪ GANEŠA JANTRA

   Ganeša – tā ir dievība, kas likvidē šķēršļus mūsu garīgajā un materiālajā ceļā. Viņš svēta visa sākšanu un simbolizē intelektu, veiksmi un labklājību. Ganešam nav neizpildāmu uzdevumu un nepārvaramu šķēršļu. Viņš mūs virza uz pareizā ceļā, palīdz pieņemt pareizos lēmumus, izlabot kļūdas un piesaista veiksmi. Tam, kurš meditē uz Ganeša jantru, būs laba redze, augsts intelekts, smalks prāts un veiksme. Nebūs neviena šķēršļa ceļā uz mērķi un visas vēlēšanās piepildīsies. Pieaug varbūtība pieņemt pareizu lēmumu.
   Pie Ganeša nepieciešams vērsties pirms ceļojuma un ceļojuma laikā, lai novērstu sarežģījumus, kā arī pirms jebkura svarīga notikuma: svinībām vai kāzām, pirms jauna projekta uzsākšanas.

   Lietošana: Jantra Ganesha aizsargā no nelaimes gadījumiem, novērš šķēršļus esot pie stūres, piepilda vēlmes, svētī sākumu, piesaista veiksmi, novērš vastu defektus mājā, nostiprina labvēlīgo enerģiju Ziemeļaustrumos un Austrumos. Izdevīgi izvietot: uz ziemeļu vai austrumu sienas mājā / dzīvoklī labklājībai, birojā / veikalā, lai piesaistītu veiksmi un palielinātu pārdošanas apjomu.

   Mantra aktivizācijai: OM GAM GANAPATAYE NAMAHA 

   Nopirkt var šeit!


   ŠRĪ JANTRA

   Šri Jantra - ļoti pievilcīga un spēcīgaTā ir dievietes Šri vai Tripurasundari ģeometriskais attēls, kas simbolizē Šakti enerģiju un dod mums garīgo un materiālo pārpilnību, labklājību un bagātību.

   Šī ir visdinamiskākā no visām Jantrām. Tā nav simetriska, bet tajā pašā laikā ir ļoti harmoniska. Viņa sastāv no deviņiem trijstūriem, kas krustojās ap bindu punktu: 4 no viņiem ar virsotnēm uz augšu (Šivas enerģija) un pārējie 5 ar virsotnēm uz leju (Shakti enerģija). Pat īslaicīga skatiena fiksācija uz šo jantru bremzē kreisas puslodes darbību, kas ir atbildīga par loģiku un analīzi, bet aktivizē labo puslodi, kas saistīta ar radošumu un intuīciju.

   Senie teksti Šrī jantru apraksta šādi: "Tava mājvieta sastāv no četru augšupvērstu krustojošos trijstūru pārklāšanās ar 5 lejupvērstiem trijstūriem, kas caurdurti ar bindu punktu, veidojot 9 pamata Mulaprakriti trijstūrus, kas veido 43 iekšējos stūrus, ko ieskauj lotosa lapiņas ar 8 un 16 ziedlapiņām, trīs apļi ap lotosiem un trīs līnijām apkārt apļiem – tā ir Šrī dievietes māja”.

   Shri, Lalita vai Tripurasundari – viena no Šakti formām, nozīmē, ka viņa ir visbrīnišķīgākā visās trijās pasaulēs. Mīlestība, prieks un skaistums – tās ir dabiskas viņas īpašības.

   Lietošana: Šrī jantra tiek izmantota Vastu, lai labotu defektus ZA un DR, lai piesaistītu mājai bagātību, mīlestību un labklājību. Vislabāk ir novietot mājas ziemeļos, ziemeļaustrumos vai dienvidaustrumos, kā arī jebkurā vietā, kur jūtat labvēlīgu enerģiju trūkumu .

   Mantra aktivizācijai: OM SRĪM NAMAHA

   Nopirkt var šeit!

   ŠRĪ LAKŠI GANEŠA JANTRA 

   Sri Lakshmi Ganeša Jantra ietver dievietes Lakšmi un Ganeshas Jantras, tāpēc to sauc arī Maha Jantra (Lielā Jantra). Ganeša Jantra palīdz atrast veiksmi un caur Lakšmi nāk svētība labklājībai un bagātībai. Tas, kas meditē uz Ganeša Jantru, saņem labas zināšanas, augstu intelektu, smalku prātu un labu veiksmi. Novērsies šķēršļi mērķa sasniegšanai un vēlmes tiks piepildītas. Pareizu lēmumu pieņemšanas varbūtība palielināsies. Ganešas Jantru uzrunā pirms ceļojumu sākuma, lai novērstu šķēršļus, kā arī pirms svarīgiem notikumiem: jauna projekta atklāšana, svinības, kāzas. Tas, kas meditē uz Sri Lakshmi Jantru piesaista savā dzīvē labklājību, bagātību, mīlestību, tīrību un skaistumu. Bet ne tikai materiālu labklājību. Lakšmi dāvina bagātību draudzīgās attiecībās, bērnus, gudrību.

   Lietošana: Sri Lakshmi Ganesha yantra tiek izmantota Vastu, lai piesaistītu labklājību un veiksmi, lai labotu Vastu defektus ZA un DR. Ir labvēlīgi izvietot pie mājas/dzīvokļa ziemeļu vai austrumu sienas, labklājībai, birojā / veikalā, lai piesaistītu veiksmi un palielinātu pārdošanas apjomus.
   Mantra aktivizācijai: OM GAM GANAPATAYE NAMAHA \\\/// OM SRĪM NAMAHA \\\///  OM SHRĪM HRĪM KLĪM GLAUM GAM GANAPATAYE VARA VARADA SARVA JANAM ME VASHA MANAYA SWĀHA

   Nopirkt jantru var šeit!

   SAMPURNA VASTU DOSH NIRAVAN YANTRA

   Pilnīga vastu yantra, lai novērstu visus vastu defektus un negatīvo enerģiju ietekmi. Lietot ZA virzienā. Jantra ietver Vastu Purušas jantru centrā un vēl 12 pastiprinošas jantras. Šīs jantras atbalsta centru, palīdzot pilnībā izpausties labvēlīgajai enerģijai.

   1. Sri Baglamukhi jantra (iznīcina negatīvo)
   2. Shri Gayatri Yantra (aizsardzība)
   3. Mahamrityunjay yantra (uzvar bailes)
   4. Shri Jantra (harmonijai)
   5. Šrī Kubera jantra (bagātībai)
   6. Mangāla jantra (Marsa harmonizācija)
   7. Shani Jantra (Saturna Harmonija)
   8. Rahu Jantra (Rahu harmonizācija)
   9. Ketu jantra (Ketu harmonizācija)
   10. Mahakali jantra (uzvara pār ienaidniekiem)
   11. Shri Ganesha Yantra (šķēršļu likvidēšana)
   12. Shri Vastu dosh Nasak Yantra (noņem disbalansu)

   Mantra aktivizācijai: OM MAHABHAGAVATAYE VĀSTUPURUSHĀYE SWĀHA

   SAMPURNA VYAPAR VRIDDHI YANTRA

   Sampurna Vjapar Vriddhi yantra tiek izmantota, lai uzlabotu biznesu: likvidētu šķēršļus uzņēmējdarbībā, palielinātu pārdošanas apjomus, apgrozījumu un peļņu biznesā. Jantras centrā ir dieviete Mahalakshmi un Ganesha, kas saistīti ar bagātību un labklājību, un palīdz risināt jebkuras problēmas uzņēmējdarbībā. Atlikušās jantras pa apli stiprina centru, palīdzot šīm labvēlīgajām enerģijām pilnīgi izpausties.

   Dažreiz, neskatoties uz visiem mūsu centieniem un zināšanām, mūsu bizness neiet gludi, un šādās situācijās mēs jūtamies bezpalīdzīgi. Šajā laikā šīs jantras novietošana darba vietā var būt ļoti efektīva un palīdzēt atgūties. Ja cilvēks godina šo jantru, tad palielinās viņa pacietība un prāts nomierinās un bizness plaukst.

   Lietošana: lai uzlabotu uzņēmuma darbību, novietot biroja, mājas vai veikala austrumos, ziemeļos vai ZA.

   Ietver Vyapar Vriddhi jantra (centrs) un vēl 12 intensīvākas jantras.

   1. Shri Jantra (harmonija)
   2. Shri Mahalakshmi Jantra (Pārpilnība)
   3. Sri Gita Jantra (efektivitāte darbā)
   4. Shri Navagraha yantra (9 planētu harmonijai)
   5. Shri Kanakdhara yantra (pēkšņa veiksme un bagātība)
   6. Šrī Kubera jantra (bagātība)
   7. Sri Durga Bisa Mahayantra (aizsargā no briesmām)
   8. Shri Vastu Dosh Niravan yantra (novērš Vastu defektus)
   9. Sri Lakshmi Ganesha Yantra (labklājība un panākumi)
   10. Shri Matsya jantra (5 primāro elementu līdzsvars)
   11. Shri Vishyankar yantra (aizsardzība)
   12. Sri Baglamukhi jantra (iznīcina negatīvo)

             Mantra aktivizācijai: OM GAM GANAPATAYE NAMAHA \\\/// OM SRĪM NAMAHA \\\/// OM AKARSHAYE SWĀHA

             Nopirkt var šeit!

             ASHTA LAKSHMI YANTRA

             Šī jantra, kas iemieso dievieti Lakšmi visos 8 aspektos - 8 sieviešu laimes un harmonijas avoti. Šī jantra palīdzēs atjaunot pārpilnības un bagātības enerģiju mājās vai birojā, radīt materiālu komfortu, palīdzēt kontrolēt nevajadzīgus izdevumus un palielināt ieņēmumus. Tā ir īpaši piemērota sievietēm. 

             Pielietojums: novietojiet austrumos, ZA vai mājas, telpas DR.

             1. Adi Lakshmi "Sākotnējā Lakshmi" ir vecākā Rishi Bhrigu meita, Lakšmi pirmavots
             2. Dhana Lakshmi "Naudas Lakshmi", kas piešķir materiālo labumu
             3. Dhanya Lakshmi "Lakshmi ar graudiem", dāvā pārtiku
             4. Gadja Lakshmi "Lakšmi ar ziloni", kas dod spēku un bagātību
             5. Santana Lakshmi "Pēcnācēju lakshmi", kas dāvina dēlu
             6. Vira Lakshmi "drosmīgā Lakshmi", kas spēj pārvarēt šķēršļus
             7. Vijaya Lakshmi "Lakšmi, kas dod uzvaru" palīdz sekmīgi sasniegt mērķi
             8. Aishwarya-laksmi "Labklājības Lakshmi", kas dod labklājību un bagātību

             Mantra aktivizācijai: OM SRĪM NAMAHA \\\/// OM NAMO DHANDAYE SWĀHA

             SAMPURNA CUBER JANTRA


             Mantra aktivizācijai: OM KUM KUBERAYA NAMAHA \\\/// OM SHRĪM OM HRĪM SHRĪM HRĪM KLĪM SHRĪM KLĪM VITTESWARĀYA NAMAHA
             Sudarshan Vastu Yantra

             Sudarshan jantra ir primārā aizsardzības jantra blakus Makahali jantrai. Sudarshan attiecas uz Lord Vishnu disku, kas veidots no tīras saules liesmas, ieroci, kas atvaira un soda ļaunumu. Tā ir dinamiska jantra, kuras izskaidrojums simbolizē rotējošu ratu ar svēto liesmu, kas tur visu negatīvismu, slimības un neveiksmes.

             Sudarshan attiecas uz Dieva Vishnu disku, kas veidots no tīras saules liesmas, ieroci, kas atvaira un soda ļaunumu. Tā ir dinamiska jantra, kuras izskaidrojums simbolizē rotējošu ratu ar svēto liesmu, kas tur visu negatīvismu, slimības un neveiksmes. Pašā jantras saturā iekaltas svētās "bija" mantras vai to sākuma zilbi, kas nodrošina jantras efektivitāti kā aizsargājošu talismanu. Pielūdzot šo jantru, dievlūdzējs iztēlojas sevi kā būtni centrā šim svētajam saules liesmas aplim, sajūtoties drošībā un aizsardzībā no visa ļaunā un nedienām, kas varētu atgadīties ar viņu.

             Mantra aktivizācijai: Om Namo Narayanaya 

             VASTUPURUSHA YANTRA


             Vaštupuruša – dzīva, bet nemateriāla būtne, gars, kas iemiesojas katrā mājā. Vaštupuruša iemiesojas mājā tāpat kā mūsu dvēsele fiziskajā ķermenī tā 

             rašanās brīdī. Tā ir reāla, kaut arī nemateriāla būtne ar visām ķermeņa daļām un neaizsargātiem punktiem uz tā.