Kā paglābt savu seju no vecuma? Meistarklase SEJAS JOGA, lai mēs izskatītos ievērojami jaunāka!

Reģistrējieties bezmaksas vebināram un saņemiet dāvanu uzreiz - praktizējiet video priekš acīm, lai atjaunotu un saglabātu redzi >>> Yantra Online >>> 

Kas sagaidāms? Kāpēc meistarklase ir noderīga:

✅ Kāpēc mēs novecojam un zaudējam skaistumu, kā mēs varam to palēnināt

✅ Mēs atradīsim savas problemātiskās vietas un noteiksim to cēloņus

✅ Ikdienas paradumi, kas nogalina skaistumu

✅ Veiksim efektīvus vingrinājumus katrai sejas zonai

Kas gūs labumu? Meitenēm jebkurā vecumā:

✅ 20 gadus vecs: kļūsti par savas sejas tēlnieku

✅ 30 gadus vecs: atbrīvojieties no spriedzes un saglabājiet skaistumu

✅ 40 gadus vecs: saglabājiet skaistas sejas proporcijas

✅ 50 gadus vecs: atjaunojiet muskuļu korseti un svaigu sejas ādu

Важно! Все, кто придёт на наш мастер-класс и дослушает его до конца, получит ценные бонусы и другие подарки  >>> Yantra Online >>> 

JOGA SEJAI Nodarbību sistēma tiem, kuri jau sen gribēja nodarboties ar savu seju Intīmā vidē, sēžot pie sava datora. Jums ir jābūt vēlmei būt skaistam, datoram un spogulim))

Kurss sastāv no 8 treniņnodarbībām, katrā pa 60 minūtēm. 6 mēnešus jums būs piekļuve savai mācību telpai, kur būs visu tiešsaistes nodarbību ieraksti un atsevišķi visu vingrinājumu videoieraksti ar detalizētām instrukcijām.

Lai iegūtu detalizētu informāciju un reģistrēšanos kursam, rakstiet man, ka es vēlos piedalīties SEJAS jogā (v.darakova@gmail.com), un es jums nosūtīšu norēķinu iespējas un tālākos norādījumus.

Kā izglābt savu seju no vecuma? Šajās nodarbībās jūs uzzināsiet, kā ieslēgt sejas atjaunošanas procesu un samazināt grumbas, krokas, pietūkumu un maisiņus zem acīm.

Pēc 30 gadu vecuma sejas muskuļi un arī citi ķermeņa muskuļi pamazām zaudē tonusu, paliek vājāki un sāk nokarāties. Seja it kā "nobrauc" uz leju: vaigi karājās, parādās maisiņi zem acīm, buldogam līdzīgi vaigi un krunciņas. Sejā ir 57 muskuļi. Tāpat kā ķermeņa muskuļus, arī tos nepieciešams vingrināt.

Man šie vingrinājumi ir ne tikai veids, kā saglabāt seju tonusā un skaistu sejas krāsu, bet arī veids, kā atiestatīt iestrēgušās domas. Mūsu sejas muskuļi atspoguļo mūsu emocijas un arī jūtas ir rakstītas uz mūsu sejas. Kad mēs iestrēgstam dažos emocionālos stāvokļos, spazmējas atsevišķi sejas muskuļi, āda veido kroku un pēc tam grumbu ... Sejas labā un kreisā puse ir savienota ar smadzeņu puslodēm. Sejas asimetrija nav īpaši pievilcīga un atspoguļo prāta izkropļojumus.

8 tiešsaistes nodarbību kurss 60 minūtes 2 reizes nedēļā (ieraksti tiek saglabāti)!

 • Nodarbības sastāv no 30 minūšu teorijas un 30 minūšu praktiskiem vingrinājumiem. 5 jauni vingrinājumi vienā nodarbībā!
 • 6 mēnešus varēsiet piekļūt savai mācību telpai, kur būs visu tiešsaistes nodarbību ieraksti un atsevišķi visu vingrinājumu videoklipi.

Moduļu apraksts:

 1. modulis. Teorija: sīki analizēsim novecošanās pazīmes. Ko var darīt? Kad jūs to varat un nevarat izdarīt. Seja stāvot. Mēs apgūsim STĀJAS praksi - 5 vingrinājumus + 3 mudras. Prakse slepeno vēlmju piepildīšanai. Video piezīmes ar vingrinājumiem.
 2. modulis. Teorija: mēs detalizēti analizēsim ar vecumu saistīto izmaiņu cēloņus. Kā jūs varat tos ietekmēt? Kļūdas, veicot sejas vingrinājumus. PRAKSE. 5 vingrinājumi kaklam un galvai.
 3. moduļa teorija: analizēsim sliktos ieradumus. Seja sēžot. Košļājamais muskulis un jaunības leņķis. PRAKSE. 5 vingrinājumi SEJAS OVĀLAM. Mēles stāvoklis.
 4. moduļa Teorija: kā pagarināt jaunību? 5 dažādu metožu plusi un mīnusi. PRAKSE. 5 vingrinājumi vaigiem un lūpām. Bonusā VAIGU MASĀŽA pēc krēma uzklāšanas.
 5. moduļa Teorija: sejas ādas kopšana. Guļus stāvoklis. Vēlreiz par mēles stāvokli. Vingriniet zonu ap ACĪM- 5 vingrinājumi.
 6. moduļa Teorija: leņķu noslēpumi: formas, simetrijas, apjoms un sejas korekcija. Vingrojam GLUDU PIERI- 5 vingrinājumi
 7. modulis. 2 bonusi: jogas iesildīšanās un vingrinājumi redzes atjaunošanai.
 8. modulis. Teorija: praktiski padomu kā integrēt šo praksi savā dzīvē bez lieka laika patēriņa! Optimāls treniņu režīms. Skaistums nāk no iekšienes! Ieteikumi vitamīniem. Praktizējiet 5 BONUS vingrinājumus īpaši problemātiskām sejas vietām. Jūs varat saņemt Bonusa nodarbību par interorālās pašmasāžas.

Lai reģistrētos kursam, rakstiet v.darakova@gmail.com "Es gribu nodarboties ar savu seju!"

Šobrīd ir īstais laiks atsvaidzināt seju, trenēties kopā ar pieredzējušu praktizētāju un iegūt pārsteidzošus rezultātus. Šis kurss ir vingrinājumu sistēma visām sejas zonām. Jūs saņemsiet skaidru nodarbību plānu.

Izmantojot šīs prakses, jūs varēsiet:

 • Uzlabot stāju un garastāvokli
 • Atgrieziet svaigumu sejas ādā, samazināt pietūkumu
 • Padariet izskatu atvērtāku un izteiksmīgāku
 • Samazināt apļus un maisiņus zem acīm
 • Palielināt vaigu apjomu, vaigu kaulu izteiksmīgumu
 • Samazināt dubultzodu un kakla grumbas
 • Samazināt grumbas
 • Seja kļūs gludāka un blīvāka
 • Efekts ir redzams pēc 2 nedēļām
 • Apmācības programma ir paredzēta 1 mēnesim

Nodarbībās jūs uzzināsiet:

 • Novecošanas cēloņi un pazīmes
 • Kā noteikt savas problemātiskās zonas
 • Kā izvairīties no kļūdām veicot vingrojumus
 • Kādas ir kontrindikācijas nodarbībām
 • Slikti ikdienas ieradumi
 • Kā saglabāt jaunību?
 • Kosmētikas un vizāžas noslēpumi: lai izlabotu sejas formu, simetriju un apjomu
 • Vissvarīgākais sejas ādas kopšanā

8 nodarbību kurss, katra 60 minūtes. Krievu valodā! 

Iegādāties nodarbību >>>> speid šeit