KARMISKĀ ASTROPSIHOLOĢIJA «UZVARI DRAKONU UN ATKLĀJ SAVU TALANTU»

Iespējama neklātienes, attālināta mācīšanās no video materiāliem!


Horoskops - mūsu «kosmiskā pase». Tā parāda no kurienes mēs nākam un kur mēs ejam. Planētu stiprās puses parāda mūsu izstrādātās puses un talantus, kurus mēs varam izmantot un tas mums arī ir jādara.

ASTROPSIHOLOĢIJA - sistēma, kas palīdz izteikt prognozes. Šī metode caur astropsholoģijas atslēgām palīdz ieraudzīt savas stiprās un vājās puses, kā arī iemācīties izmantot savus Talantus un novērst savus Trūkumus. Saprast, kāpēc mēs uzkāpjam uz vieniem un tiem pašiem «grābekļiem» atkal un atkal un ko mēs ar to varam darīt, lai iegūtu iekšējo apmierinātību un efektivitāti dzīvē.

Šī ir unikāla sistēma, ko ģeniāli ir noformulējis mans skolotājs I.Vetrovs, un kura palīdz ieraudzīt mūsu Talantus, noteikt ATTĪSTĪBAS VEKTORUS un būtiskākos šīs iemiesošanās Uzdevumus, programmu Minimums un Maksimums - spēli ar pamata «Drakonu».

«DRAKONS» parāda mūsu dziļāko trūkumu, pamata negatīvo sistēmu, pilnībā neapzināto iekšējo jomu. Drakons - nav sods, bet galvenais skolotājs, kurš māca ļoti skarbi. Tas rada situācijas, caur kurām pie mums atnāk sāpes, vilšanās, ciešanas un slimības.

Mūsu uzdevums ir nevis iznīcināt, bet transformēt šo īpašību, kuru Drakons hipertrofē. Spēlēt ar Drakonu un to uzvarēt - nozīmē atklāt un attīstīt šo TALANTU, kaut kāda veida šīs dzīves  ĢENIALITĀTI. Tā atnes laimi un panākumus, šīs dzīves realizāciju!

Atklāt savu Talantu - tas ir visas dzīves uzdevums! Šis talants vienmēr ir unikāls, tāpēc ļoti pieprasīts! Tā atklāšana ir pats lielākais prieks (Kama - prieks, laime, mīlestība). Kad talants ir pieprasīts, par to vienmēr labi maksā (realizējās Artha - noteikta materiāla stāvokļa nodrošināšana). Caur to mēs izpildām pienākumu sabiedrības un ģimenes priekšā (Dharma). Viss tas ved uz pašrealizāciju (Mokša).

Katram ir ļoti vērtīgi tikt galā ar savu horoskopu. Kad mums par to stāsta astrologs, mēs atceramsies tikai to, ko jau zinām, kam piekrītam. Jaunais pa vienu ausi ienāk un pa otru izlido. Tādām lietām vajadzīgs laiks un izpratne.

Astropsiholoģijas pamatā ir Hipokrāta proncips, kas saka: «Es neprognozēšu laimi, lai apmierinātu slimīgu ziņkāri, samulst vai būt ļoti izbrīnītiem. Es dodu padomu tikai tiem, kam ir problēmas, un kuri jūt nepieciešamību pēc palīdzības. Tā vietā, lai dotu prognozes un skaidrojumus, es cenšos izveidot pareizu domāšanas veidu, kas varētu mazināt vai novērst negatīvās tendences. Es pieturos pie brīvas gribas un emocionālās paškontroles skatu punkta nevis fatālismam un izredzētībai».

Kursa pirmā nodarbībaKursa programma sastāv no 27 nodarbībām 1,5 stundu garumā. Šajā kursā jūs iemācīsieties:

 1. Astroloģijas valodu: kā veidojās Zodiaks un Horoskops?
 2. 12 planētu īpašības (Saule, Mēness, Mērkūrijs, Mars, Venēra, Jupīters, Saturns, Neptūns, Urāns, Rahu un Ketu). Kādus dzīves aspektus tie parāda?
 3. kā novērtēt planētu Spēku un Vājumu? Nepilnības un Talantus?
 4. 12 planētu īpašības trīs stāvokļos: tamas, radžas, satva.
 5. Kādā vecumā iestājās Karmiskais briedums?
 6. Kādas stiprās puses (Talantus) jūs esiet jau iestrādājuši iepriekšējās dzīvēs?
 7. Kas ir mans Debesu aizsargs jeb pārvaldītājs? Kā es varu palīdzēt citiem?
 8. Attīstības vektori? Kādas īpašības vēl jāizstrādā?
 9. Šīs iemiesošanās programma Minimums? Kas man jāiemācās?
 10. Šīs iemiesošanās programma Maksimums? Kāds ir mans Drakons - pamata dziļākais trūkums?
 11. Apskatīsim kā nostrādā lamatu negatīvā sistēma
 12. Apskatīsim analoģijas - kā spēlēt ar katru no Drakoniem!

Kad sāc spēlēt, no tās iziet jau vairs nevar. Būs grūti, bet ļoti interesanti un aizraujoši. Ja cilvēks atsakās no spēles, dzīve kļūst neinteresanta. Parādās ilgas, apātija, depresija. Dzīve zaudē jēgu un visbiežāk tiek ieslēgta pašiznīcināšanās programma.

Savu Drakonu var noteikt pēc horoskopa. Ir tikai 12 pamata Drakoni. Ar katru no Drakoniem mēs spēlējam 12- 15 dzīves. Spēles sākumā mēs spēlējam kā pirmklasnieki ar šaha lielmeistaru. Pakāpeniski mēs mācamies neizlaist gājienus un sitienus.

Šis kurss ir loģisks mana kursa "Vēdiska Numeroloģija" un "Karmas Likumi" turpinājums, kaut to var apgūt arī atsevišķi. Šī ir sistēma no Vēdiskās astroloģijas atšķirās ar to, ka horoskops tiek būvēts uz Tropiskā zodiaka pamatiem, atšķirās mērķi un traktējums. Praktiski nav prognozēšanas sadaļa, toties vairāk uzmanības tiek pievērsts praktiskai personas vājo īpašību izstrādāšanai un sava Talanta atklāšanai.

Esmu par šīm zināšanām pateicīga savam skolotājam Igoram Vetrovam, kurš tās ir ģeniāli noformulējis un nodevis tālāk. OM

 32 nodarbību cikls 1,5 stundas garumā. Kursa cena 370 eur.