Ganeša jantra 

Šī jantra var kļūt par aizsardzības talismanu, kā arī noņemt šķēršļus un barjeras mērķu sasniegšanas ceļā!

Ganeša – tā ir dievība, kas likvidē šķēršļus mūsu garīgajā un materiālajā ceļā. Viņš svēta visa sākšanu un simbolizē intelektu, veiksmi un labklājību. Ganešam nav neizpildāmu uzdevumu un nepārvaramu šķēršļu. Viņš mūs virza uz pareizā ceļā, palīdz pieņemt pareizos lēmumus, izlabot kļūdas un piesaista veiksmi.  Kur var nopirkt?

Ganeša – šķēršļu iznīcinātājs

Tam, kurš meditē uz Ganeša jantru, būs laba redze, augsts intelekts, smalks prāts un veiksme. Nebūs neviena šķēršļa ceļā uz mērķi un visas vēlēšanās piepildīsies. Pieaug varbūtība pieņemt pareizu lēmumu.
Pie Ganeša nepieciešams vērsties pirms ceļojuma un ceļojuma laikā, lai novērstu sarežģījumus, kā arī pirms jebkura svarīga notikuma: svinībām vai kāzām, pirms jauna projekta uzsākšanas.  Kur var nopirkt?

Ganeša jantra:

  • aizsargā pret nelaimes gadījumiem braucot ar automašīnu, esot pie stūres
  • noņem ceļā esošos šķēršļus
  • palīdz piepildīt vēlmes
  • svētī visus iesākumus
  • piesaista veiksmi
  • novērš Vastu defektus mājā

Mantra aktivizācijai: OM GAM GANAPATAYE NAMAHA 

Ganeša nekavējoties atnāk pie tiem, kas to piesauc!

Ganeša saka: «Es uzskatu, ka jebkuri šķēršļi ir pārvarami! Būtībā es vispār nekādus šķēršļus neredzu!
Visas barjeras ir tikai jūsu pašu apziņas radītas. Tās tikušas radītas no jūsu zemapziņas bailēm virzīties uz priekšu.
Jūs sūtiet šīs bailes sev pa priekšu, projicējot domas nākotnē, kad uztraucaties, ka varētu notikt tas vai šis.
Lūk, šīs jūsu raizes par nākotni arī rada šķēršļus un spokus, kurus jūs paši pēc tam satieciet savā ceļā.
Neuztraucieties – ja jūs paši tos esiet radījuši, jums nav grūti tos novākt! Palūdziet man palīdzību un es iznīcināšu jūsu tumšo mirāžu gaisa burbuļus. Pat ja esiet pacentušies izspēlēt savā dzīvē pašu ļaunāko no iespējamajiem scenārijiem, palūdziet mani izdziedināt jūs un vest tālāk. Visas domformas atrodās tikai spēles laukumā un nav nozīmes cik briesmīgas tās šķiet – tās visas ir vienādi viegli pārprogrammējamas. Es ļoti viegli sagraušu jebkuru šķērsli, jo man ir nelokāma ticība Patiesībai, Labajam un Mīlestībai. Patiesībā tas ir vienīgais spēks, kas eksistē, visi pārējie ir tikai mirāžas. Tie jūs pametīs un jūs sapratīsiet, ka patiesība ir tikai viena: Dievs un Mīlestība stāv visam pāri».